Żaluzje drewniane

W zgodzie z naturą


Niepowtarzalny klimat i nastrój, nieosiągalny dla innych osłon okiennych. Najbardziej klasyczna i elegancka metoda zasłonięcia okien przed światłem i wzrokiem. Produkowane ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków drewna żaluzje stanowią niewątpliwą dekorację każdego pomieszczenia. Dzięki regulacji kąta nachylenia lamel, umożliwiają precyzyjne określanie stopnia zaciemnienia – pozwalają osiągnąć kompromis między zachowaniem dostępu światła i poczuciem prywatności. Drewniane żaluzje doskonale komponują się zarówno z klasycznie urządzonymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami.

Zapraszamy do lektury poradnika:
Sprawdź jak skonfigurować swoje żaluzje!

Warianty

Żaluzje z lamelami o szerokości 50mm. Dostępne w bardzo zróżnicowanej palecie gatunków drewna i wybarwień - od całkowicie naturalnych, przez bejcowane, laminowane po lakierowane na wysoki połysk. Oferowane przez nas żaluzje są wykonywane z największą starannością i oparte na solidnych, sprawdzonych mechanizmach zapewniających długoletnią, bezawaryjną pracę.

drabinka sznurkowa lub taśmowa
montaż do ściany lub sufitu
opcja: napęd elektryczny
opcja: prowadzenie linkowe
max 270cm (360cm - wybrane kolory)
max 360cm (400cm - tylko ze sterowaniem elektrycznym)
Żaluzje z lamelami o szerokości 25mm. Najczęściej stosowane do montażu bezpośrednio na skrzydle okiennym. Kąt pochylenia lamel regulowany jest za pomocą drewnianego pokrętła.

montaż do skrzydła okiennego, ściany lub sufitu
możliwy montaż bezinwazyjny
opcja: prowadzenie linkowe
opcja: sterowanie elektryczne
max 270cm
max 300cm
Żaluzje z najszerszymi drewnianymi lamelami o szerokości 70mm. Doskonałe do przesłaniania dużych powierzchni. Dostępne w zróżnicowanej palecie kolorystycznej. Oferowane przez nas żaluzje są wykonywane z największą starannością i oparte na solidnych, sprawdzonych mechanizmach zapewniających długoletnią, bezawaryjną pracę.

drabinka sznurkowa lub taśmowa
montaż do ściany lub sufitu
opcja: napęd elektryczny
opcja: prowadzenie linkowe
max 290cm
max 360cm (400cm - tylko ze sterowaniem elektrycznym)
Żaluzja "jak za dawnych lat" - nawiązująca swoim wyglądem do konstrukcji z początku XX wieku. Idealnie wpasowuje się do klasycznie urządzonych wnętrz. Nie posiada obudowy mechanizmu - wszystkie elementy są widoczne na zewnątrz.

montaż do ściany
mechanizm chromowany lub mosiężny
drabinka taśmowa
opcja: prowadzenie linkowe
max 270cm
max 300cm