Żaluzje plisowane

Na każdy typ i kształt okna


Plisy zwane inaczej żaluzjami plisowanymi to uniwersalne rozwiązanie na okno każdego typu i kształtu. Dzięki swojej konstrukcji, plisy mogą służyć do przysłaniania zarówno okien w klasycznej postaci, jak i tych o nietypowych kształtach – trójkąty, trapezy, półkola, owale. Mogą być również montowane na oknach dachowych, świetlikach i w ogrodach zimowych. Swoją delikatną formą nadają lekkości, a sposób ich działania zapewnia maksymalną funkcjonalność. Najpopularniejszy system umożliwia zsuwanie plisy zarówno do góry, jak i w dół.

Mechanizmy i listwy są dostępne we wszystkich popularnych kolorach stolarki okiennej – biały, brązowy, srebrny, antracyt, złoty dąb, sosna, orzech, mahoń, dąb bagienny, czarny.

Dostępne modele i kształty


Montaż produktu


Plisy mogą być przykręcane do listew przyszybowych, montowane za pomocą zaczepów bezinwazyjnych lub przyklejane bezpośrednio do szyby na specjalnych listwach montażowych – to również metoda bezinwazyjna.

Katalog materiałów


Nasz katalog obejmuje ponad 1000 tkanin, zróżnicowanych pod względem przepuszczalności światła, właściwości termicznych, wyglądu, koloru, splotu i wzoru, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować plisy do każdego wnętrza i gustu. Zróżnicowana paleta materiałów daje bardzo duże możliwości aranżacji.

Gwarancja jakości


Oferowane przez nas rolety są produkowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych polskich dostawców, co zapewnia długą, bezawaryjną pracę. Wykonujemy rolety z tkanin najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują one kolor i właściwości przez długie lata.
Świadczymy również serwis pogwarancyjny w zakresie naprawy posiadanych już przez Państwa rolet, wymiany materiałów, łańcuszków sterujących i mechanizmów.

Termin wykonania: ok. 10 dni roboczych (od daty zamówienia).
Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu.
Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.