markizy tarasowe gorzów markiza gorzow velab montaz markiz

Markizy – doskonała forma zewnętrznej osłony przeciwsłonecznej. W bardzo wydajny sposób osłaniają przed słońcem powierzchnie na zewnątrz budynów – tarasy, balkony, ogródki, jak również skutecznie ograniczają dostęp światła do okien, nad którymi są zamontowane.

Markizy są osłonami o wieloletniej historii, o czym można się przekonać chociażby oglądając przedwojenne fotografie europejskich miast.

Tradycja stosowania markiz przybyła z krajów południowoeuropejskich i staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Coraz częściej można zobaczyć markizy montowane nad tarasami przy domkach jednorodzinnych, jak i na balkonach bloków mieszkalnych. Kolejnym z zastosowań, w którym markizy doskonale się spisują są ogródki kawiarniane i restauracyjne, gdzie oprócz podstawowej funkcji – osłony przeciwsłonecznej – pełnią one również rolę ochrony przed deszczem i wiatrem.

Posiadamy w ofercie kilkanaście modeli markiz, różniących się przeznaczeniem, wyposażeniem, sposobem montażu, funkcjonalnością i ceną. Dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie dopasować osłonę do indywidualnych wymagań każdego klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • markizy balkonowe,
  • markizy tarasowe,
  • markizy koszowe,
  • pergole,
  • markizy pionowe,
  • przesłony boczne,
  • markizy duo – dwustronne, wolnostojące,
  • parasole tarasowe,
  • i inne..

W zależności od preferencji klienta, markizy mogą być wyposażone w kasetę chroniącą materiał, napęd elektryczny – również sterowany radiowo, czujniki słoneczne i wiatrowe, dodatkowe oświetlenie, podpory i wiele innych opcji.

Starając się trafić w gusta każdego klienta, posiadamy w ofercie kilkadziesiąt tkanin markizowych o różnych parametrach i wyglądzie – począwszy od klasycznych materiałow w tradycyjne pasy, przez tkaniny jednobarwne, materiały PCW po tkaniny z motywami wpisującymi się w najnowsze trendy. Oferujemy również usługe wykonania na tkaninie nadruku według zaleceń klienta. Jeśli zastanawiacie się Państwo, jakiego rodzaju materiał zastosować w swojej markizie, warto pamiętać o ogólnej zasadzie dotyczącej kolorystyki – im ciemniejszy materiał, tym skuteczniejsze zacienienie, jednak większa temperatura pod tkaniną; z kolei jasna tkanina nie zapewnia aż tak mocnego cienia, jednak temperatura pod markizą jest odczuwalnie niższa, gdyż więcej energii słonecznej jest odbijane.
Zapraszamy do skorzystania z pomiarów i konsultacji, które na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne i niezobowiązujące. Podczas pomiaru zaprezentujemy Państwu pełną ofertę i katalogi, doradzimy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania i ustalimy wszelkie techniczne aspekty montażu.

Oferowane przez nas markizy są produkowane w Polsce, z użyciem najwyższej jakości surowców i technologii, których zdecydowana większość wywodzi się z Włoch – ojczyzny tych osłon.

Świadczymy również serwis pogwarancyjny markiz w zakresie wymiany tkanin, uszkodzonych ramion, bądź napędów.

Termin wykonania markizy wynosi ok. 10 dni roboczych, licząc od daty zamówienia. Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

 

IMG_0545
c

Dodaj komentarz

Facebook