Ripple 3

Zasłony Moderno – nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny system połączony z bogatą kolekcją tkanin pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. Najważniejszą cechą tej zasłony jest układanie się zawsze w równą falę 1:1, bez względu na to, czy zasłona jest rozłożona czy zsunięta.

Dzięki zastosowaniu mechanizmu obsługiwanego sznurkiem obsługa jest komfortowa, zasłony układają się w równe fale a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Szyny występują w dwóch kolorach: białym i srebrnym. Zalecany montaż do sufitu.

Termin wykonania zasłon moderno wynosi ok. 10 dni roboczych, licząc od daty zamówienia. Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.

Katalog zasłon obejmuje na chwilę obecną ok. 500 tkanin, które stosujemy również do szycia rolet rzymskich, co daje dodatkowe możliwości aranżacji i łączenia tych dwóch rozwiązań.

zasłony
Velab - Zasłony Gorzów
moderno
zasłony na miarę gorzów

Zasłony Flex – estetyczne i nowoczesne zasłony równomiernie przymarszczone na specjalnych, regulowanych wieszakach typu Flex. Pozwalają na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. Szyte z różnego rodzaju materiałów – od delikatnych firanek, po ciężkie mocno zaciemniające tkaniny pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie w różnych aranżacjach.

Zasłony Flex występują w trzech wariantach przymarszczenia tkaniny: I, II i III, czyli pojedyncze, podwójne i potrójne fałdy – przymarszczenia – wszystkie opcje widoczne na zdjęciach poniżej. Zalecamy montaż na popularnych w branży dekoracyjnej szynach KS, które znajdą Państwo w naszej ofercie, ale istnieje możliwość zawieszenia tych zasłon na dowolnym karniszu – montowanym do sufitu lub do ściany. Stosowane w tych zasłonach regulowane wieszaki umożliwiają dopasowanie wysokości zaczepienia tkaniny w zależności od zastosowanego karnisza.

Jest możliwość zamówienia samej zasłony, jak również w komplecie z szynami KS, dociętymi na wymiar.

Oferujemy usługę gięcia szyn KS w pełnym zakresie.

Termin szycia zasłon wynosi ok. 10 dni roboczych, licząc od daty zamówienia.

Pojedyncze przymarszczenie
Podwójne przymarszczenie
Potrójne przymarszczenie
Zasłona flex - widok szyny
 

Dodaj komentarz

Facebook