Rolety materiałowe

Po prostu funkcjonalne


Najczęściej wybierana metoda zasłaniania okien – prosta, solidna i praktyczna. Posiadamy w ofercie kilka systemów roletowych, różniących się przeznaczeniem, sposobem montażu, możliwymi do wykonania rozmiarami oraz kolorystyką – dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować produkt do każdego okna. Podczas pomiarów doradzimy Państwu w zakresie wyboru najodpowiedniejszego systemu. Fakt popularności rolet materiałowych nie wyklucza wyjątkowej i niepowtarzalnej aranżacji – posiadamy w ofercie kilka tysięcy tkanin. W połączeniu z możliwością indywidualnego wykończenia każdej rolety, jesteśmy w stanie zaoferować produkt spełniający każde oczekiwania.

Rolety przyszybowe

Najpopularniejszy system rolet w kasetach. Rolety UNI można zamontować na większości typów okien PVC, drewnianych i aluminiowych. Płaskie prowadnice znakomicie komponujące się z ramą okna oraz estetyczna, niewielka kaseta w połączeniu z bezawaryjnym mechanizmem to niewątpliwe zalety rolet w systemie UNI.

aluminiowa kaseta
płaskie prowadnice
montaż do listew przyszybowych
możliwy montaż bezinwazyjny
max 240cm
max 200cm
dostępne kolory:
System UNI w wersji z prowadnicami przestrzennymi - w kształcie litery C. Jest montowany nawierzchniowo, więc umożliwia wykonanie jednej rolety na drzwi z przewiązką, okna ze szprosami, itp. Zarówno kaseta, jak i prowadnice są przyklejane na ramę okienną, przez co nie zmniejszają światła szyby.

aluminiowa kaseta
przestrzenne prowadnice
montaż na ramie okiennej
montaż bezinwazyjny
max 240cm
max 200cm
dostępne kolory:
 

Rolety wolnowiszące

Prosty, minimalistyczny system w korzystnej cenie. Roletki w systemie MINI mogą być doposażone w prowadzenie żyłkowe, dzięki czemu tkanina zawsze pozostaje na miejscu podczas otwierania i uchylania okien. Rolety MINI mogą być wykończone falbanką.

opcja: prowadzenie linkowe
opcja: magnesy do belki dolnej
możliwy montaż bezinwazyjny
max 140cm
max 230cm
dostępne kolory:
Klasyczny system rolet wolnowiszących. Wykonywany na rurach nawojowych o średnicy dobieranej do ciężaru tkaniny i gabarytów rolety. Model Standard najczęściej jest montowany do ściany lub sufitu.

opcja: profil montażowy
opcja: metalowy łańcuszek
dostępne średnice rur nawojowych: 25, 32, 43, 50 mm
max 300cm
max 400cm
dostępne kolory: