Rolety dzień-noc

Więcej światła czy cienia?


Rolety dzień-noc – modna i stylowa alternatywa dla klasycznych rolet materiałowych, łącząca w sobie zalety systemów tkaninowych i żaluzji, dając nam możliwość regulowania ilości przepuszczanego światła. Posiadamy w ofercie kilkaset tkanin do systemów dzień-noc, dzięki czemu każdy znajdzie materiał spełniający oczekiwania.

Systemy dzień-noc, podobnie jak klasyczne rolety materiałowe są dostępne w kasetach lub w postaci wolnowiszącej. W zależności od wybranego systemu, rolety mogą być mocowane do skrzydła bezinwazyjnie – na uchwytach lub przy pomocy dwustronnej taśmy montażowej, przykręcane do listew przyszybowych lub do ściany przy zasłanianiu całej wnęki okiennej.

Warianty

Najpopularniejszy system rolet dzień-noc. Rolety UNI można zamontować na większości typów okien PVC, drewnianych i aluminiowych. Płaskie prowadnice znakomicie komponujące się z ramą okna oraz estetyczna, niewielka kaseta w połączeniu z bezawaryjnym mechanizmem to niewątpliwe zalety rolet w systemie UNI.

aluminiowa kaseta
płaskie prowadnice
montaż do listew przyszybowych
możliwy montaż bezinwazyjny
max 240cm
max 200cm
dostępne kolory:
System UNI w wersji z prowadnicami przestrzennymi - w kształcie litery C. Jest montowany nawierzchniowo, więc umożliwia wykonanie jednej rolety na drzwi z przewiązką, okna ze szprosami, itp. Zarówno kaseta, jak i prowadnice są przyklejane na ramę okienną, przez co nie zmniejszają światła szyby.

aluminiowa kaseta
przestrzenne prowadnice
montaż na ramie okiennej
montaż bezinwazyjny
max 240cm
max 200cm
dostępne kolory:
Klasyczny system wolnowiszących rolet dzień-noc. Wykonywany na rurach nawojowych o średnicy dobieranej do ciężaru tkaniny i gabarytów rolety. Model Standard najczęściej jest montowany do ściany lub sufitu.

profil montażowy
opcja: metalowy łańcuszek
max 300cm
max 400cm
dostępne kolory:
Prosty, minimalistyczny system w korzystnej cenie. Roletki dzień-noc w systemie MINI mogą być doposażone w prowadzenie żyłkowe, dzięki czemu tkanina zawsze pozostaje na miejscu podczas otwierania i uchylania okien.

możliwy montaż bezinwazyjny
max 240cm
max 200cm
dostępne kolory:
Wolnowiszący system dzień-noc w kasecie. Jest zwykle montowany do ściany lub sufitu.

aluminiowa kaseta
opcja: przestrzenne prowadnice
opcja: napęd elektryczny
max 300cm
max 280cm
dostępne kolory:

Gwarancja jakości


Oferowane przez nas rolety są produkowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych polskich dostawców, co zapewnia długą, bezawaryjną pracę. Wykonujemy rolety z tkanin najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują one kolor i właściwości przez długie lata.
Świadczymy również serwis pogwarancyjny w zakresie naprawy posiadanych już przez Państwa rolet, wymiany materiałów, łańcuszków sterujących i mechanizmów.

Termin wykonania: ok. 5 dni roboczych (od daty zamówienia).
Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu.
Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.