Moskitiery

Koniec z insektami!


Idealna ochrona przed owadami, pająkami i zanieczyszczeniami. Dobra moskitiera daje praktycznie 100-procentową ochronę przed wszelkimi insektami – zapewnia komfort otwartych okien w upalną letnią noc ze świadomością, że nie grożą nam ukąszenia i irytujący dźwięk bzyczących owadów. Co ważne, zamontowana na oknie moskitiera nie ogranicza w znacznym stopniu widoczności ani dostępu światła. Dzięki zastosowanym surowcom moskitiery są odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Modele

Moskitiery ramkowe – proste i solidne rozwiązanie na większość typów okien. Siatka jest wykonana z powlekanego włókna szklanego, a ramka z ekstrudowanego aluminium. Ramka moskitiery posiada po zewnętrznej stronie specjalnie wyprofilowany kołnierz, który zapewnia maksymalną szczelność. W przeciwieństwie do alternatywnych rozwiązań, dostępnych w marketach, oferowane przez nas moskitiery to produkt na lata.

bezinwazyjny montaż
możliwość wykonania nietypowych kształtów: trójkąty, trapezy, półkola
łatwy montaż i demontaż
możliwość zastosowania siatki aluminiowej
dostępne kolory:
Moskitiery z plisowaną siatką (składaną harmonijkowo); zastosowany system naciągu siatki zapewnia bardzo komfortową obsługę (moskitiera przesuwa się lekko i płynnie). Moskitierę można stosować na każdy rodzaj okna lub drzwi, również do zabudowy dużych powierzchni. Sprawdza się zarówno na wyjściach tarasowych, jak również na oknach klasycznych i dachowych. Jest idealnym rozwiązaniem na drzwi tarasowe typu HS. Moskitiera plisowana występuje w kilku wariantach, w zależności od potrzeb – zsuwana w jedną stronę, rozsuwana na boki lub składająca się z dwóch części, a także podnoszona do góry.

montaż do ramy okiennej lub na elewację
niski próg
max 400cm
max 270cm
dostępne kolory:
Siatka przesuwa się w prowadnicach i jest zwijana za pomocą wygodnego mechanizmu sprężynowego do kasety, tworząc szczelny układ zabezpieczający przed owadami, pająkami, opadami z drzew i kwiatów. Moskitiera w wersji pionowej, z siatką zwijaną do góry najczęściej jest stosowana do okien lub wnęk okiennych. Idealnie nadaje się do okien dachowych i jest najczęściej wybieraną formą moskitiery na takie okna.

kaseta chroniąca zwiniętą siatkę
napęd sprężynowy
montaż do ramy okiennej lub do ściany
max 160cm
max 240cm
dostępne kolory:
Siatka przesuwa się w prowadnicach i jest zwijana do kasety, tworząc szczelny układ zabezpieczający przed owadami, pająkami, opadami z drzew i kwiatów. Moskitiera rolowana w poziomie ma zastosowanie przy osłanianiu drzwi, okien balkonowych lub tarasowych; występuje też w wersji z kasetami po dwóch stronach, umożliwiając przesłonięcie większych powierzchni. Przewagą moskitier rolowanych nad otwieranymi na zawiasach jest fakt, że do ich otwarcia nie jest potrzebna wolna przestrzeń przed drzwiami, co ma duże znaczenie w przypadku małych balkonów.

dwie kasety chroniące zwiniętą siatkę
napęd sprężynowy
montaż do ramy okiennej lub do ściany
max 150cm (pojedyncza) 300cm (podwójna)
max 240cm
dostępne kolory:
Stosowana zarówno do okien balkonowych, jak i drzwi wejściowych. Profil, z którego jest wykonana rama, jest wyposażony w uszczelkę po całym obwodzie i magnesy utrzymujące moskitierę w pozycji zamkniętej. Standardowo, moskitiera jest wykonywana ze szprosem i wypełnieniem dolnym oraz metalową klamką lub gałką.

sztywny aluminiowy profil
opcja: samozamykacz
montaż do futryny, ramy okiennej lub do ściany
max 160cm
max 240cm
dostępne kolory:
Idealne rozwiązanie do dużych, przeszklonych wnęk – tarasów, balkonów, ogrodów zimowych. Moskitiery przesuwne można wykonać w kilku różnych konfiguracjach, jako pojedynczy panel lub zestaw dwuskrzydłowy, z prowadnicami o wysokości dobranej do wysokości progu.

szyna jedno lub dwutorowa
opcja: futryna
montaż do futryny, ramy okiennej lub do ściany
max 200cm (jeden panel)
max 250cm
dostępne kolory:

Montaż


Bezpłatnie montujemy zakupione u nas moskitiery.
Termin wykonania: ok. 10 dni roboczych (od daty zamówienia)
Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu
Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne
Świadczymy usługi związane z serwisem moskitier - wymiana siatki, naprawa uszkodzonych elementów