Panele przesuwne

Panel track


Panele przesuwne to rodzaj estetycznej i uniwersalnej zasłony, która znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku okien. To nowoczesne rozwiązanie może również stanowić oryginalną ściankę działową w pomieszczeniach o dużym metrażu, jak np. lofty.

Produkt instaluje się na szynach wykonanych z aluminium. Panele przesuwane są ręcznie, można również nimi sterować pomocą sznurka lub drążka. Osłonę cechuje wysoka trwałość, nowoczesny design i uniwersalność zastosowań.

Szeroki wybór wzornictwa


Panele przesuwne, znane również jako panele japońskie lub typu track, stanowią produkt idealny dla dużych przeszklonych powierzchni lub doskonale funkcjonują jako sposób na podział pomieszczeń. Panele składają się z ruchomych pasów tkanin montowanych na torowej szynie.

Materiały stosowane w panelach dobierane są w zależności od preferencji Klienta oraz funkcji jaką mają spełniać. Tkaniny gładkie, wzorzyste, odbijające światło lub zapewniające 100% cienia - wszystkie opcje są możliwe. Produkt sterowany ręcznie. Oferujemy szyny w dwóch kolorach: białe oraz srebrne.

Gwarancja


Świadczymy również serwis pogwarancyjny w zakresie naprawy posiadanych już przez Państwa instalacji, wymiany materiałów i mechanizmów.

Termin wykonania: ok. 10 dni roboczych (od daty zamówienia).
Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu.
Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.