Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Świetnie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i stylowych.

Oprócz funkcji osłonowej, rolety rzymskie są nietuzinkową ozdobą każdego wnętrza. Bogata paleta tkanin i różne możliwości szycia pozwalają stworzyć rolety dostosowane do oczekiwań każdego klienta. Rolety rzymskie szyjemy zarówno z typowo dekoracyjnych, delikatnych tkanin woalowych, jak i mocno kryjących materiałów zasłonowych – wszystko w zależności od potrzeb funkcjonalnych i estetycznych.

Rolety rzymskie mogą być montowane na różne sposoby, zdecydowanie najpopularniejszym jest montaż do ściany lub sufitu tak, aby roleta osłaniała całą wnękę okienną. Jest również możliwość zamocowania rolety na skrzydle okiennym, za pomocą beinwazyjnych uchwytów.

Termin wykonania rolet rzymskich wynosi ok. 7 dni roboczych, licząc od daty zamówienia.

Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.

Oferujemy usługę szycia i konfekcjonowania rolet rzymskich z powierzonych tkanin. Dzięki temu mogą Państwo idealnie dopasować rolety do innych posiadanych już elementów wyposażenia lub dekoracji.

rolety rzymskie gorzów
rolety rzymskie
szycie rolet rzymskich
montaż rolet rzymskich

Dodaj komentarz

Facebook