moskitiery gorzów gorzow gorzów siatki owady okienne Owady dają się we znaki? Mamy na to rozwiązanie!  Środki chemiczne na owady bywają skuteczne... Pytanie, po co się meczyć i rozpylać trucizny w swoim domu? Zastosowana w moskitierach siatka jest wykonana z powlekanego włókna szklanego, co zapewnia jej bardzo dużą wytrzymałość, a aluminiowa ramka zapewnia doskonałe naprężenie siatki i wygodę użytkowania. W przeciwieństwie do alternatywnych rozwiązań, dostępnych w marketach, oferowane przez nas moskitiery to produkt na lata.

Moskitiery – idealna ochrona przed owadami, pająkami i zanieczyszczeniami. Dobra moskitiera daje praktycznie 100-procentową ochronę przed wszelkimi insektami – zapewnia komfort otwartych okien w upalną letnią noc ze świadomością, że nie grożą nam ukąszenia i irytujący dźwięk bzyczących owadów. Co ważne, zamontowana na oknie moskitiera nie ogranicza w znacznym stopniu widoczności ani dostępu światła.

Oferujemy Państwu:

  • moskitiery ramkowe,
  • moskitiery plisowane,
  • moskitiery rolowane,
  • moskitiery drzwiowe,
  • moskitiery przesuwne.

Termin wykonania moskitier wynosi ok. 10 dni roboczych. Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

moskitiera ramkowa
Velab - Moskitiery Gorzów
moskitiera drzwiowa
moskitiery przesuwne gorzów

moskitiera w ramce

Moskitiery ramkowe – proste i solidne rozwiązanie na większość typów okien. Mocowane są do ramy okiennej za pomocą bezinwazyjnych, obrotowych uchwytów. Można je w łatwy sposób zamontować i zdemontować (np. na zimę). Siatka jest wykonana z powlekanego włókna szklanego, a ramka z ekstrudowanego aluminium. Ramka moskitiery posiada po zewnętrznej stronie specjalnie wyprofilowany kołnierz, który zapewnia maksymalną szczelność.
Dzięki zastosowanym surowcom moskitiery są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do alternatywnych rozwiązań, dostępnych w marketach, oferowane przez nas moskitiery to produkt na lata. Ramki można wykonać w nietypowych kształtach, jak trójkąty, trapezy, półkola.

Dostępne kolory konstrukcji: biały, brązowy, srebrny, antracyt, bazaltowy szary, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny, malowanie na dowolny RAL.

 

moskitiery
Velab - Moskitiery Gorzów
siatki na owady
siatki przeciw owadom gorzów

moskitiery plisowane gorzów

Moskitiery plisowane – moskitiery z plisowaną siatką (składaną harmonijkowo); zastosowany system naciągu siatki zapewnia bardzo komfortową obsługę (moskitiera przesuwa się lekko i płynnie). Moskitierę można stosować na każdy rodzaj okna lub drzwi, również do zabudowy dużych powierzchni. Sprawdza się zarówno na wyjściach tarasowych, jak również na oknach klasycznych i dachowych. Jest idealnym rozwiązaniem na drzwi tarasowe typu HS. Jej ogromną zaletą jest niespotykanie niski próg.
Moskitiera plisowana występuje w kilku wariantach, w zależności od potrzeb – zsuwana w jedną stronę, rozsuwana na boki lub składająca się z dwóch części, a także podnoszona do góry.
System moskitiery plisowanej pozwala na wykonanie osłony o maksymalnym rozmiarze 500 x 340 cm!

Dostępne kolory konstrukcji: kolory konstrukcji: biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, orzech, malowanie na dowolny RAL.

moskitiery plisowane
Velab - Moskitiery plisowane Gorzów
moskitiery na drzwi hs
moskitiery balkonowe

moskitiery rolowane gorzów

Moskitiery rolowane – moskitiery, w których siatka przesuwa się w prowadnicach i jest zwijana za pomocą wygodnego mechanizmu sprężynowego do kasety, tworząc szczelny układ zabezpieczający przed owadami, pająkami, opadami z drzew i kwiatów. Moskitiery rolowane występują w dwóch wariantach: pionowym i poziomym, stosowanych w zależności od potrzeb.
Moskitiera w wersji pionowej, z siatką zwijaną do góry najczęściej jest stosowana do okien lub wnęk okiennych. Idealnie nadaje się do okien dachowych i jest najczęściej wybieraną formą moskitiery na takie okna.
Moskitiera rolowana w poziomie natomiast ma zastosowanie przy osłanianiu drzwi, okien balkonowych lub tarasowych; występuje też w wersji z kasetami po dwóch stronach, umożliwiając przesłonięcie większych powierzchni. Przewagą moskitier rolowanych nad otwieranymi na zawiasach jest fakt, że do ich otwarcia nie jest potrzebna wolna przestrzeń przed drzwiami, co ma duże znaczenie w przypadku małych balkonów.

Dostępne kolory konstrukcji: kolory konstrukcji: biały, brązowy, antracyt, bazaltowy szary, złoty dąb, orzech, winchester, malowanie na dowolny RAL.

moskitiery rolowane
Velab - Moskitiery rolowane Gorzów
moskitiery na wyjścia tarasowe
moskitiery balkonowe

moskitiery drzwiowe gorzow

Moskitiery otwierane – Moskitiery stosowane zarówno do okien balkonowych, jak i drzwi wejściowych. Ich zawiasy mogą być montowane zarówno do futryny drzwi, ramy okiennej, jak i fasady budynku. Profil, z którego jest wykonana rama, jest wyposażony w uszczelkę po całym obwodzie i magnesy utrzymujące moskitierę w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można również doposażyć w aluminiową futrynę oraz w samozamykacz, automatycznie domykający ją po otwarciu. Standardowo, moskitiera jest wykonywana ze szprosem i wypełnieniem dolnym oraz metalową klamką lub gałką.

Dostępne kolory konstrukcji: biały, brązowy, srebrny, antracyt, bazaltowy szary, złoty dąb, orzech, mahoń, macore, winchester, dąb bagienny, malowanie na dowolny RAL.

moskitiera drzwiowa
Velab - Moskitiery Drzwiowe Gorzów
moskitiera na zawiasach
drzwi moskitierowe

moskitiera przesuwna

Moskitiery przesuwne – idealne rozwiązanie do dużych, przeszklonych wnęk – tarasów, balkonów, ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery jest przesuwane na dwóch prowadnicach – górnej i dolnej, jedno- lub dwutorowej. Moskitiery przesuwne można wykonać w kilku różnych konfiguracjach, jako pojedynczy panel lub zestaw dwuskrzydłowy, z prowadnicami o wysokości dobranej do wysokości progu, mocowanymi do ramy okiennej, posadzki lub ściany; istnieje możliwość wykonania obwiedniowej zabudowy, mocowanej niezależnie od okna, np. do warstwy ocieplenia (metoda używana w sytuacji, gdy rolety zewnętrzne uniemożliwiają zastosowanie innego rozwiązania). Maksymalny wymiar pojedynczego panelu to 200 x 250 cm.

Dostępne kolory konstrukcji: biały, brązowy, antracyt, bazaltowy szary, złoty dąb, orzech, winchester, malowanie na dowolny RAL.

moskitiery przesuwne gorzów
Velab - Moskitiery przesuwne Gorzów
panele moskitierowe
siatki na miarę gorzów
 

Dodaj komentarz

Facebook