Żaluzje plisowane

Na każdy typ i kształt okna


Plisy zwane inaczej żaluzjami plisowanymi to uniwersalne rozwiązanie na okno każdego typu i kształtu. Dzięki swojej konstrukcji, plisy mogą służyć do przysłaniania zarówno okien w klasycznej postaci, jak i tych o nietypowych kształtach – trójkąty, trapezy, półkola, owale. Mogą być również montowane na oknach dachowych, świetlikach i w ogrodach zimowych. Swoją delikatną formą nadają lekkości, a sposób ich działania zapewnia maksymalną funkcjonalność. Najpopularniejszy system umożliwia zsuwanie plisy zarówno do góry, jak i w dół.

Mechanizmy i listwy są dostępne we wszystkich popularnych kolorach stolarki okiennej – biały, brązowy, srebrny, antracyt, złoty dąb, sosna, orzech, mahoń, dąb bagienny, czarny.

Montaż produktu


Plisy mogą być przykręcane do listew przyszybowych, montowane za pomocą zaczepów bezinwazyjnych lub przyklejane bezpośrednio do szyby na specjalnych listwach montażowych – to również metoda bezinwazyjna.

Katalog materiałów


Nasz katalog obejmuje ponad 1000 tkanin, zróżnicowanych pod względem przepuszczalności światła, właściwości termicznych, wyglądu, koloru, splotu i wzoru, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować plisy do każdego wnętrza i gustu. Zróżnicowana paleta materiałów daje bardzo duże możliwości aranżacji.

Gwarancja jakości


Oferowane przez nas rolety są produkowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych polskich dostawców, co zapewnia długą, bezawaryjną pracę. Wykonujemy rolety z tkanin najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują one kolor i właściwości przez długie lata.
Świadczymy również serwis pogwarancyjny w zakresie naprawy posiadanych już przez Państwa rolet, wymiany materiałów, łańcuszków sterujących i mechanizmów.

Termin wykonania: ok. 10 dni roboczych (od daty zamówienia).
Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu.
Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.