Żaluzje poziome aluminiowe – najlepiej znana, tradycyjna forma osłony przeciwsłonecznej. Wykonane z lekkiego aluminium żaluzje zapewniają bardzo dobre właściwości osłonowe i możliwość dopasowania do konkretnych potrzeb, przy zachowaniu niewygórowanej ceny.

Żaluzje to najstarsza, ale i najbardziej funkcjonalna metoda przysłaniania okien. Dzięki regulacji kąta nachylenia lamel, umożliwiają precyzyjne określanie stopnia zaciemnienia – pozwalają osiągnąć kompromis między zachowaniem dostępu światła i poczuciem prywatności, a w upalne dni skutecznie osłonią przed wdzierającymi się do wnętrz promieniami słońca.

Żaluzje aluminiowe występują z lamelami o szerokości 16, 25 oraz 50mm. Oferujemy szeroki wachlarz wzorów i kolorów lamel, od klasycznych jednobarwnych, przez nowoczesne desenie, wybarwienia drewnopodobne, po lamele perforowane – idealne do pomieszczeń biurowych. Żaluzje aluminiowe możemy wykonać z drewnianymi wykończeniami, co podnosi walory estetyczne i pozwala wkomponować je do wnętrza w każdym stylu.

Żaluzje zwykle montowane są bezpośrednio na skrzydle okiennym – to najczęściej wybierana metoda montażu żaluzji o lamelach szerokości 16 i 25mm, często przy użyciu uchwytów bezinwazyjnych, pozwalających na montaż bez uszczerbku dla ram okiennych. Dodatkowo, każda żaluzja może zostać wyposażona w prowadzenie linkowe, dzięki któremu żaluzja zawsze pozostaje na swoim miejscu przy otwieraniu i uchlaniu okien lub przy podmuchach wiatru.

Żaluzje mogą być również montowane do ściany lub sufitu – osłaniając całą wnękę okienną z odpowiednim marginesem – najczęściej stosowana metoda montażu żaluzji o lamelach szerokości 50mm, we wnęce (zwykle w przypadku okien stałych – nieotwieranych lub w sytuacjach, gdy nie będzie to kolidować z otwieraniem okna – metoda stosowana głównie w krajach anglosaskich, gdzie skrzydła okienne otwierają się na zewnątrz). Metoda montażu jest dobierana w zależności od oczekiwań użytkownika – zarówno tych funkcjonalnych jak i ściśle estetycznych oraz możliwości, jakie daje układ pomieszczenia i okien.

Oferowane przez nas żaluzje są wykonywane z największą starannością i oparte na solidnych, sprawdzonych mechanizmach zapewniających długoletnią, bezawaryjną pracę.

Termin wykonania żaluzji wynosi ok. 10 dni roboczych, licząc od daty zamówienia. Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.

Żaluzje Gorzów Żaluzje Gorzów Żaluzje Gorzów Żaluzje Gorzów
 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Facebook