Velab, Rolety materiałowe Gorzów Wlkp.
Velab, Rolety materiałowe Gorzów Wlkp.

Rolety materiałowe – najczęściej wybierana metoda zasłaniania okien – prosta, solidna i praktyczna. Posiadamy w ofercie kilka systemów roletowych, różniących się wyglądem kasety i prowadnic, sposobem montażu oraz dostępną kolorystyką – dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować produkt do każdego okna. Podczas pomiarów doradzimy Państwu w zakresie wyboru najodpowiedniejszego systemu.

Fakt popularności rolet materiałowych nie wyklucza wyjątkowej i niepowtarzalnej aranżacji – posiadamy w ofercie ponad 400 wzorów tkanin. W połączeniu z możliwością indywidualnego wykończenia każdej rolety, jesteśmy w stanie zaoferować produkt spełniający każde oczekiwania.

Produkujemy rolety w oparciu o sprawdzone rozwiązania, udzielamy gwarancji na każdy wyrób. Wielu Klientów już nam zaufało – dołącz do nich!

Oferujemy Państwu:

Systemy kasetowe są dostępne w kolorach: białym, brązowym, srebrnym, złoty dąb, jasny dąb, orzech, dąb bagienny, mahoń, wiśnia, antracyt. W zależności od wybranego systemu, rolety mogą być mocowane do skrzydła bezinwazyjnie – na uchwytach lub przy pomocy dwustronnej taśmy montażowej, przykręcane do listew przyszybowych lub do ściany przy zasłanianiu całej wnęki okiennej. Na okna dachowe oferujemy roletki w kilku systemach dedykowanych, jak i oryginalne akcesoria producentów okien.

systemy

Oferowane przez nas rolety są produkowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych polskich dostawców, co zapewnia długą, bezawaryjną pracę. Wykonujemy rolety z tkanin najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują one kolor i właściwości przez długie lata. Świadczymy również serwis pogwarancyjny w zakresie naprawy posiadanych już przez Państwa rolet, wymiany materiałów, łańcuszków sterujących i mechanizmów.

Termin wykonania rolet materiałowych wynosi ok. 7 dni, licząc od daty zamówienia. Katalog tkanin

Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.

Velab, Gorzów Wlkp. Rolety materiałowe - najczęściej wybierana metoda zasłaniania okien - prosta, solidna i praktyczna. Posiadamy w ofercie kilka systemów roletowych, różniących się wyglądem kasety i prowadnic, sposobem montażu oraz dostępną kolorystyką - dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować produkt do każdego okna. Podczas pomiarów doradzimy Państwu w zakresie wyboru najodpowiedniejszego systemu.
Velab, Rolety materiałowe Gorzów Wlkp.
Velab, Rolety materiałowe Gorzów Wlkp.
Rolety  materiałowe top line gorzów wolnowiszące roletki

Dodaj komentarz

Facebook