plisy gorzow
żaluzje plisowane gorzów wlkp

Plisy – zwane inaczej żaluzjami plisowanymi to uniwersalne rozwiązanie na okno każdego typu i kształtu. Dzięki swojej konstrukcji, plisy mogą służyć do przysłaniania zarówno okien w klasycznej postaci, jak i tych o nietypowych kształtach – trójkąty, trapezy, półkola, owale. Mogą być również montowane na oknach dachowych, świetlikach i w ogrodach zimowych. Swoją delikatną formą nadają lekkości, a sposób ich działania zapewnia maksymalną funkcjonalność. Najpopularniejszy system umożliwia zsuwanie plisy zarówno do góry, jak i w dół.

Mechanizmy i listwy są dostępne we wszystkich popularnych kolorach stolarki okiennej – biały, brązowy, srebrny, antracyt, złoty dąb, sosna, orzech, mahoń, dąb bagienny, czarny.

Plisy mogą być przykręcane do listew przyszybowych, montowane za pomocą zaczepów bezinwazyjnych lub przyklejane bezpośrednio do szyby na specjalnych listwach montażowych – to również metoda bezinwazyjna.

Modele plis

Nasz katalog obejmuje ponad 1000 tkanin, zróżnicowanych pod względem przepuszczalności światła, właściwości termicznych, wyglądu, koloru, splotu i wzoru, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować plisy do każdego wnętrza i gustu. Zróżnicowana paleta materiałów daje bardzo duże możliwości aranżacji.

Termin wykonania plis wynosi ok. 7 dni, licząc od daty zamówienia. Katalog tkanin

Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.

plisy nietypowe kształty
plisa
Velab - Plisy Gorzów
Żaluzje plisowane gorzow
montaż plis
plisy lubuskie
plisy na okna dachowe
plisy na okna owalne
 

Dodaj komentarz

Facebook