Fotorolety Gorzów Wlkp., Nadruk może być umieszczony na tylnej stronie materiału, dzięki czemu będzie widoczny z zewnątrz - zasłaniając okna zmieniamy je wtedy w doskonale widoczną i przyciągającą oko powierzchnię reklamową. Velab
Fotorolety Gorzów Wlkp. Rolety z nadrukiem. Możemy umieścić na materiale każdą zaproponowaną przez Państwa lub wybraną z katalogu grafikę. Spersonalizowana fotoroleta to gwarancja niepowtarzalności i nadania indywidualnego charakteru wnętrzu, w którym się znajdzie.  Zdjęcie z wakacji, scena z ulubionego filmu, reprodukcja dzieła sztuki, egzotyczna panorama, unikalny deseń czy też reklama Państwa firmy - nie ma praktycznie żadnych ograniczeń! Każda grafika jest umieszczana na tkaninie drukiem najwyższej jakości, z idealnym odwzorowaniem barw.
Gorzów Możemy umieścić na materiale każdą zaproponowaną przez Państwa lub wybraną z katalogu grafikę. Spersonalizowana fotoroleta to gwarancja niepowtarzalności i nadania indywidualnego charakteru wnętrzu, w którym się znajdzie.  Zdjęcie z wakacji, scena z ulubionego filmu, reprodukcja dzieła sztuki, egzotyczna panorama, unikalny deseń czy też reklama Państwa firmy - nie ma praktycznie żadnych ograniczeń! Każda grafika jest umieszczana na tkaninie drukiem najwyższej jakości, z idealnym odwzorowaniem barw.  Nadruk może być umieszczony na tylnej stronie materiału, dzięki czemu będzie widoczny z zewnątrz - zasłaniając okna zmieniamy je wtedy w doskonale widoczną i przyciągającą oko powierzchnię reklamową. Fotorolety mogą być wykonane w każdym dostępnym systemie. Nadruk jest wykonywany - w zależności od preferencji - na klasycznej, przepuszczającej światło tkaninie lub na materiale typu blackout - całkowicie zaciemniającym.
Rolety z nadrukiem reklamowym

 

Fotorolety – rolety z nadrukiem – rolety materiałowe z dowolnym wzorem.

Możemy umieścić na materiale każdą zaproponowaną przez Państwa lub wybraną z katalogu grafikę. Spersonalizowana fotoroleta to gwarancja niepowtarzalności i nadania indywidualnego charakteru wnętrzu, w którym się znajdzie.

Zdjęcie z wakacji, scena z ulubionego filmu, reprodukcja dzieła sztuki, egzotyczna panorama, unikalny deseń czy też reklama Państwa firmy – nie ma praktycznie żadnych ograniczeń! Każda grafika jest umieszczana na tkaninie drukiem najwyższej jakości, z idealnym odwzorowaniem barw. Nadruk może być umieszczony na tylnej stronie materiału, dzięki czemu będzie widoczny z zewnątrz – zasłaniając okna zmieniamy je wtedy w doskonale widoczną i przyciągającą oko powierzchnię reklamową.

Przy zamówieniu fotorolet, oferujemy również usługę projektowania i profesjonalnej obróbki graficznej.

Wizualizacje

W powyższym dziale przedstawiliśmy przykładowe możliwości umieszczenia nadruków na roletach, które mogą posłużyć za inspirację dla Państwa aranżacji. Fotorolety mogą być wykonane w każdym dostępnym systemie. Nadruk jest wykonywany – w zależności od preferencji – na klasycznej, przepuszczającej światło tkaninie lub na materiale typu „blackout” – całkowicie zaciemniającym.

Zapraszamy do przeglądania ogromnej bazy zdjęć i grafik w doskonałej jakości – każdą z nich możemy umieścić na Państwa oknach. Grafikę do wydruków dostarcza stockchroma.

chroma

Wybraną grafikę dostosujemy do Państwa preferencji i wymiarów okien. Wszystko w tej samej, niskiej cenie. Wykonujemy również nadruki ze zdjęć i materiałów dostarczonych przez Klienta.

Zapraszamy do zaprojektowania własnych rolet!

 

Dodaj komentarz

Facebook