Rolety dzień-noc – modna i stylowa alternatywa dla klasycznych rolet materiałowych, łącząca w sobie zalety systemów tkaninowych i żaluzji, dając nam możliwość regulowania ilości przepuszczanego światła. Posiadamy w ofercie ok. 100 tkanin do systemów dzień-noc, dzięki czemu każdy znajdzie materiał spełniający oczekiwania.

Produkujemy rolety w oparciu o sprawdzone rozwiązania, udzielamy gwarancji na każdy wyrób. Wielu Klientów już nam zaufało – dołącz do nich!

Oferujemy Państwu:

  • rolety dzień-noc w kasetach z prowadnicami w kilku systemach,
  • wolnowiszące rolety dzień-noc, montowane do ściany lub na skrzydle okiennym,

Systemy dzień-noc, podobnie jak klasyczne rolety materiałowe są dostępne w kasetach w kolorach: białym, brązowym, srebrnym, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, mahoń. W zależności od wybranego systemu, rolety mogą być mocowane do skrzydła bezinwazyjnie – na uchwytach lub przy pomocy dwustronnej taśmy montażowej, przykręcane do listew przyszybowych lub do ściany przy zasłanianiu całej wnęki okiennej.

Oferowane przez nas rolety są produkowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych polskich dostawców, co zapewnia długą, bezawaryjną pracę. Wykonujemy rolety z tkanin najwyższej jakości, dzięki czemu zachowują one kolor i właściwości przez długie lata. Świadczymy również serwis pogwarancyjny w zakresie naprawy posiadanych już przez Państwa rolet, wymiany materiałów, łańcuszków sterujących i mechanizmów.

Termin wykonania rolet dzień-noc wynosi ok. 5 dni roboczych, licząc od daty zamówienia.

Gwarantujemy wizytę i pomiar w ciągu 24h od odebrania telefonu!

Dojazd i pomiary na terenie Gorzowa i okolic są bezpłatne.

Rolety dzień noc Gorzów wlkp dn dzień-noc dzien noc gorzow

Dodaj komentarz

Facebook